Konal se fotbalový turnaj O pohár rektora

Včerejší Sportovní den na stadionu Pedagogické fakulty JU Na Sádkách byl pro všechny sportovní nadšence jako dělaný. Účastníci měli možnost zapojit se do různých sportovních aktivit, včetně florbalu, volejbalu, stolního tenisu a badmintonu. Nebo se mohli rovnou zapojit do fotbalového turnaje O pohár rektora, kde měly všechny fakulty šanci sestavit své týmy a ukázat své sportovní dovednosti.

Ve finále fotbalového turnaje se utkala Pedagogická fakulta s Ekonomickou fakultou. Po napínavém zápase, který rozhodovaly penalty, se vítězem stala Pedagogická fakulta JU. Třetí místo obsadila Zdravotně sociální fakulta.

Vítězům gratulovali děkanka Pedagogické fakulty JU, doc. RNDr. Helena Koldová, Ph.D., a děkanka Ekonomické fakulty, doc. RNDr. Zuzana Dvořáková Líšková, Ph.D.

Pohár předal v zastoupení pana rektora prorektor PhDr. Pavel Král, Ph.D. Akci podpořil Budějovický Budvar, n. p.

Foto: Vojtěch Havlis a David Hendrych

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice