• Univerzita
  • Aktuálně

Ocenění JU a prof. Samkové za dlouhodobou spolupráci s AF MENDELU

Ve středu 6. března 2024 se na Mendelově univerzitě v Brně (MENDELU) konal 50. ročník Konference o jakosti potravin a potravinových surovin „Ingrovy dny 2024“ pořádané Agronomickou fakultou (AF).

V rámci jubilejního ročníku konference bylo v průběhu společenského večera předáno ocenění vybraným významným spolupracujícím společnostem a jednotlivcům za dlouhodobou spolupráci s AF MENDELU.

Mezi oceněnými byla také Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích (JU) za zásluhy v oblasti spolupráce s Ústavem technologie potravin AF MENDELU. Ocenění za JU převzal doc. Jan Bárta, proděkan pro vědu a výzkum Fakulty zemědělské a technologické JU (FZT JU).

V kategorii jednotlivců převzala ocenění také prof. Samková z Katedry potravinářských biotechnologií a kvality zemědělských produktů FZT JU (úspěšná absolventka MENDELU) taktéž za zásluhy v oblasti spolupráce s Ústavem technologie potravin AF MENDELU.

Fotografie ze společenského večera: Fotobanka MENDELU

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice