Fotbalový tým JU slaví úspěch

Ve středu 15. května se konalo očekávané fotbalové derby mezi Jihočeskou univerzitou v Českých Budějovicích (JU) a Vysokou školou technickou a ekonomickou (VŠTE), které přilákalo mnoho fanoušků a podporovatelů obou institucí. Zápas skončil výhrou Jihočeské univerzity s výsledkem 4:1. Utkání se účastnil i rektor JU prof. Ing. Pavel Kozák, Ph.D, který přivedl univerzitní tým na hřiště a podporoval je po celou dobu zápasu. Tým podpořili i prorektor PhDr. Pavel Král, Ph.D. a děkanka Pedagogické fakulty JU doc. RNDr. Helena Koldová, Ph.D.

Kromě sportovního dění měla tato událost daleko širší rozměr, když senátoři akademických senátů obou škol dorazili na utkání, aby podpořili své týmy a zároveň upevnili akademické vztahy mezi institucemi. Senátoři se dohodli na dalším neoficiálním setkávání.

Partnerem zápasu byl Budějovický Budvar, n. p.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice