Delegace z Uzbecké Urgench Ranch University of Technology na JU

Dne 22.5.2024 navštívila Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích delegace z Urgench Ranch University of Technology, Uzbekistán. Prorektor pro zahraniční vztahy Davron Ruzmetov a ředitel Ústavu implementace digitálních vzdělávacích technologií Javokhir Ataboev navštívili JU s cílem prohloubit spolupráci s jednotlivými fakultami na základě Memoranda o spolupráci podepsaného mezi oběma institucemi v roce 2023. Delegaci oficiálně přijal rektor Pavel Kozák a samotného jednání, během něhož byly projednány praktické aspekty studentských a akademických výměn, se zúčastnili prorektor pro mezinárodní vztahy Vladimír Žlábek a proděkani pro mezinárodní vztahy Ekonomické fakulty a Fakulty zemědělské a technologické.

Seznam účastníků za Urgench Ranch University of Technology:

Davron Ruzmetov – Vice Chancellor for International Relations Urgench Ranch University of Technology

Javokhir Ataboev – Director of the Institute of Implementation of Digital Educational Technologies of Urgench Ranch University of Technology

Seznam účastníků z JU:

Rektorát Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

Prof. Ing. Pavel Kozák, Ph.D. – rektor JU

doc. Ing. Vladimír Žlábek, Ph.D. – prorektor pro zahraniční vztahy

Fakulta zemědělská a technologická Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

Ing. Mgr. Pavel Olšan, Ph.D. – proděkan pro mezinárodní vztahy FZT JU, odborný asistent na katedře techniky a kybernetiky FZT JU

Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

PhDr. Marek Šulista, Ph.D. – proděkan pro zahraniční vztahy EF JU

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice