Jihočeská univerzita opět v čele českých univerzit podle Leidenského žebříčku

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích dosáhla významného úspěchu v Leidenském žebříčku, který vyšel ve středu 3. července 2024. Univerzita se stala nejlepší českou univerzitou podle vědeckého dopadu, umístila se na 851. místě globálně a 301. místě v Evropě, s 8,7 % svých publikací v prvním decilu. Tento úspěch potvrzuje rostoucí kvalitu vědeckého výzkumu na této univerzitě.

Tento úspěch je důkazem rostoucí kvality vědeckého výzkumu na Jihočeské univerzitě. Výsledky Leidenského žebříčku jsou významným ukazatelem excelence v oblasti výzkumu a potvrzují silnou pozici Jihočeské univerzity na národní i mezinárodní úrovni. Univerzita se nadále zaměřuje na podporu kvalitního výzkumu a inovací, které přinášejí hmatatelné výsledky a přispívají k rozvoji vědeckého poznání.

Více naleznete zde.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice