Jihočeská univerzita přivítala delegaci z vietnamské University Ton Duc Thang

V pondělí 7. října 2024 navštívila Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích delegace z University Ton Duc Thang, Vietnam. Zástupci vedení vietnamské univerzity, v čele s jejím rektorem dr. Tran Trong Dao, zamířili na JU s úmyslem prohloubit dosavadní spolupráci, která v tuto chvíli probíhá úspěšně s Ekonomickou fakultou JU. V rámci jednání, které uvedl rektor JU prof. Ing. Pavel Kozák, Ph.D., se podařilo najít společný zájem zejména ve vědeckých oborech Fakulty zemědělské a technologické, Fakulty rybářství a ochrany vod a Fakulty přírodovědecké. Díky prosperující spolupráci s Ekonomickou fakultou se tak podařilo navázat významný kontakt s úspěšnou vietnamskou univerzitou. Celé setkání se odehrálo v přátelském duchu a na závěr si obě strany přislíbily spolupráci i v rámci výročí 75 let diplomatických vztahů mezi Vietnamem a Českou republikou, které se uskuteční v příštím roce.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice