Návštěva z Univerzity Hradec Králové

Na Jihočeskou univerzitu se přijelo představit nové vedení Univerzity Hradec Králové. V pondělí 2. 9. se zástupci obou institucí setkali vůbec poprvé, královéhradeckou univerzitu vede nový rektor Jan Kříž se svým týmem od července.
S rektorem Pavlem Kozákem a prorektory JU probrali financování vysokých škol, principy otevřené vědy a možnosti mezinárodní spolupráce.
Návštěva z východních Čech si prohlédla laboratoře na Přírodovědecké fakultě, akvaponický skleník i minipivovar. Pana rektora a prorektory z Univerzity Hradec Králové zajímala také naše Fakulta rybářství a ochrany vod ve Vodňanech, kam se rovněž  podívali.
Těšíme se na další kroky směřující k úspěšné spolupráci!

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice