Rektor Jihočeské univerzity spolu s generálním ředitelem Budějovického Budvaru podepsali novou smlouvu o spolupráci

Dnes se konalo významné setkání mezi rektorem Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích prof. Ing. Pavlem Kozákem, Ph.D., a generálním ředitelem Budějovického Budvaru, n. p., panem Mgr. Petrem Dvořákem. Během tohoto setkání byla podepsána nová smlouva o spolupráci, která představuje důležitý krok ve vzájemné spolupráci mezi univerzitou a jedním z předních pivovarů v České republice. Setkání se účastnili i prorektor pro rozvoj a vnější vztahy PhDr. Pavel Král, Ph.D. a kvestor Jihočeské univerzity Ing. Michal Hojdekr, Ph.D., MBA.

Smlouva o spolupráci mezi JU a Budějovickým Budvarem posiluje dlouholetou partnerskou vztah mezi oběma institucemi a zavazuje je k dalšímu rozvoji a podpoře v oblasti vzdělávání, výzkumu a inovací. Podpis této smlouvy odráží společné úsilí o posílení regionálního partnerství a podporu iniciativ, které přinášejí prospěch nejen pro univerzitu a pivovar, ale také pro celou Jihočeský kraj.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice