V devátém ročníku soutěže škol Jihočeská sestřička získala ZSF JU opět absolutní vítězství

Tři týmy složené ze studentek a studentů Zdravotně sociální fakulty JU skvěle reprezentovaly naši fakultu v 9. ročníku prestižní soutěže zdravotnicky zaměřených škol JIHOČESKÁ SESTŘIČKA, který se v sobotu odehrál v českokrumlovské nemocnici. V náročném klání, kterého se zúčastnilo 16 skupin ve 12 disciplínách, se nejlépe dařilo týmu ZSF JU č. 2 ve složení Kristýna Daňhelová (kapitánka), Eliška Dolná, Julie Michálková a Samuel Novák. Nejenom, že vyhráli ve své kategorii, ale získali ještě pak i cenu pro absolutního vítěze. Také další dvě družstva ZSF JU si vedla výborně. Na druhém místě skončil tým č. 3 ve složení Matěj Ondra (kapitán), Aneta Dvořáková, Natálie Farová a Agáta Dopitová. Čtvrté místo získal tým č. 1, v němž bojovali Michal Karolyi (kapitán), Tereza Hucková, Michaela Vrátná a Vojtěch Koudela. Gratulujeme a děkujeme studentkám a studentům za to, že vynikajícím způsobem šíří dobré jméno naší fakulty i Jihočeské univerzity.

Podrobnosti a fotogalerii z průběhu celé soutěže připravujeme zde.

Foto z vyhlášení výsledků Jan Sommer.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice