Vítězství studentky Lívie Kuckové z FF JU v soutěži Premio Iberoamericano

Studentka Ústavu romanistiky Filozofické fakulty Jihočeské univerzity, Lívie Kucková, zvítězila ve 29. ročníku soutěže o Iberoamerickou cenu, udělovanou za nejlepší esej v oblasti kultury, historie, jazyka či literatury iberoamerických zemí.

Ve své práci na téma „El humor uniendo dos naciones en distintos continentes“ se zaměřila na jazykové prostředky užívané k vyjadřování humoru v tvorbě argentinského uskupení Les Luthiers a českého Divadla Járy Cimrmana.

Více na webu Filozofické fakulty.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice